Saldemsoft Yazılım pazarın ihtiyaçlarını isabetli öngörülerle tespit eden, doğru zamanda doğru yatırım kararlarını alarak istikrarlı büyüyen bir kurumun başarı hikayesini ifade etmektedir.

2006 yılında kurulmuş bağımsız bir yazılım evi olan Saldemsoft Yazılım, büyük ölçekli uygulama yazılım sistemlerini geliştirmek, uygulamaya koymak bakımını ve destek hizmetlerini üstlenmek gibi sadece yazılım ara-ge ye odaklanmıştır.

Kurulduğu yıldan başlayarak, sağlam ve emin adımlarla sürekli yükselen bir başarı ve büyüme grafiği yakalayan Saldemsoft Yazılım, bu ivmesini kaybetmeyerek gelişimine devam etmeyi ve başarıyla adını yazdıracağı projeler sayesinde uzun koşan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Bu amaca yönelik olarak, geçmişte uzun yıllar bu tür projelerin yöneticiliğini yapmış deneyimli bilişim uzmanları ile günümüzün veri tabanı yönetim sistemleri ve yazılım teknolojilerini kullanmakta deneyimli yazılım uzmanlarını birlikte bünyesinde bulundurmaktadır. Teknolojinin ve müşteri ihtiyaçlarının gelişimine paralel olarak kendisini yenilemeyi bir prensip haline getirmiş olan Saldemsoft Yazılım, son dönemde popülerlik kazanmış olan İş Zekası (Business Intelligence), Servis Odaklı Mimari (Service Oriented Archicture) ve Microsoft ‘ un Bilgi Çalışanı (Information Worker) ürünleri üzerine önemli yatırımlar yaparak, bu teknoloji ve araçları başarılı projelerle müşterilerine kazandırmaya devam etmektedir.

Son yıllarda başarılı bir şekilde tamamlamış olduğu ve halen bakımını üstlendiği ülkemizin gelişimine ve teknolojik altyapısına önemli katkılarda bulunan projelerde göstermiş olduğu başarılarla elde edilen deneyim ve motivasyon, bundan sonra üstleneceği projelerde de Saldemsoft Yazılım‘ı ayrıcalıklı kılmaktadır.

Ilk günden itibaren Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkezinde faaliyetlerini sürdürmeye devametmektedir. Genç ve dinamik kadrosu ile Saldemsoft proje bazlı özel yazılım üretimi yapmasının yanı sıra anahtar teslimi kurumsal sistemler kurma, projelendirme hizmetlerini yürütmektedir.

Kalite Politikası

Özel Yazılım Projeleri Geliştirerek Bu Projelerin Teknik ve Bakım Destek Hizmetleri konularında faaliyet göstermekte olan Saldemsoft un faaliyetlerini ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde sunarak sürekli tercih edilen, dünya standartlarında bir firma olmak için;

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak

Projelerini termin zamanında teslim etmek

Hukuki ve yasal mevzuatlara tavizsiz uymak

Müşteri ve çalışanlarını varlık nedeni kabul etmek

Yazılım Geliştirme çalışmalarını sürekli ve etkin kılmak.

Kalite Yönetimi Sistemlerinde uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygun olarak çalışarak standartlarından taviz vermeden sürekli iyileştirmeyi sağlamak

Misyonumuz

Uluslararası global büyük ölçekli kurumların kendine özgü bilişim projelerini geliştirirken edinmiş olduğumuz deneyimlerimiz ışığında, yurt dışı veya yurt içi firmanın kaynaklarına gereksinim duymadan kaliteli, güvenilir ve kuruma özel anahtar teslimi yazılım sistemlerinin geliştirilmesini sağlamaktır.

Vizyon

Kurulduğu günden başlayarak sürekli büyümekte olan Saldemsoft Yazılım, uzun koşan bir firma olmayı ve geçmişinde başarıyla bitirmiş olduğu projelere benzer farklı sektöreki kurumların kendisine özgü büyük ölçekli yazılım sistemlerinin geliştirilmesi ve uygulamaya konması projelerinde uluslararası global ilk akla gelen öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Deneyimlerimiz  

ü AR-GE projesi oluşturma ve geliştirme

ü Projenin her safhasında uygulama sahibi ile beraber çalışma prensibi

ü Projelerinin zamanında ve problemsiz bitirilmesinde gösterilen hassasiyet

ü Uluslararası global çalışan anahtar teslimi uygulama yazılım sistemlerinin geliştirilmesi

ü Başarıyla bitirmiş olduğu projelerden kaynaklanan kamu kurum ve kuruluşlarındaki tecrübesi

ü Farklı projelerde kurumun ihtiyacını tam karşılayacak sistem analizi ve tasarımı sonucunda geliştirilen yazılımın uygulamaya sorunsuz bir şekilde devreye alınması

Uzmanlık Alanlarımız

ü e-devlet, e-dönüşüm

ü Karar Destek Sistemleri

ü Kamu Sektörü Çözümleri

ü Finans İşlem Uygulamaları

ü Üretim ve Hizmet Çözümleri

ü Finans Bankacılık Uygulamaları

ü Microsoft SQL Server Veri Tabanı

ü Microsoft.NET ve J2EE Teknolojileri

ü Veri Dönüştürme ve Aktarım Araçları

ü Kurumsal İş Yönetim Sistemi Çözümleri

ü OLAP Veri Tabanları ve İş Zekası Araçları

ü Yüksek Hacimli Veri Tabanlarının Yönetimi

ü Elektronik İmza ve Mobil Online Uygulamalar

ü Çok Katmanlı - Web Tabanlı Yazılım Mimarileri

ü Oracle Veri Tabanları ve Uygulama Geliştirme Araçları