ANDROID UYGULAMA GELİŞTİRME

Mobil uygulamalar, kurumların kullanıcılarına erişmesine yardımcı olan yeni bir kanal oluşturur. Kurumların verdiği hizmetlerin tamamının veya belirli bir kısmının alternatif bir kanaldan sağlanması mümkün hale gelir. Mobil bankacılık çözümleri bunun en belirgin örneğidir. Mobil ödeme gibi sistemlerle, hedef kitlenin almakta olduğu hizmetlere alternatif bir kanalla ulaşması sağlanır. Kullanılmakta olan gişe, bayi veya web uygulamalarına alternatif oluşturur. Üstelik birçok hizmet aynı uygulama üzerinde bir araya getirilerek erişim kolaylığı artırılır.

Tüm sektörlere mobil uygulamalarını adapte edebilen İnnova, ayrıca yine çözüm ortağı olduğu birçok uluslararası yazılımla gerekli entegrasyonları çok kısa sürede gerçekleştirir. Saldemsoft mühendisleri tarafından hayata geçirilen Mobil Uygulama Geliştirme Platformu sayesinde, gerektiğinde müşteriye özel çözümlerin tasarlanması kolaydır.

IOS, Android, J2ME, WML, W Phone gibi yaygın olarak kullanılan geliştirme ortamlarında etkili çözümler sunan Saldemsoft ekibi, gerek değişen teknolojiyi yakından takip ederek gerekse teknoloji üreterek geliştirmekte olduğu yazılımları ileri teknoloji ürünleri olarak müşterilerine sunmaktadır. 

Mobil cihazlarla ürün ve hizmetlere kesintisiz erişim
iOS, Android, Windows Phone, Symbian, Blackberry OS ve HTML5 desteği
GPRS, EDGE ve 3G, 4G, LTE ağlarda sorunsuz çalışabilme
Çok katmanlı güvenlik altyapısı
Çoklu dil ve çoklu karakter kodlaması desteği

Android, Apple IOS ve Windows Phone tabanlı cihazlara… C, Objective C, Swift XCode, Java (Dalvik VM), Java (J2ME), C++, Phyton, HTML/CSS/JS, .NET, Web servisleri/REST API, MVC ve XML/JSON, CSS3, Javascript, HTML5, AngularJS, NodeJs, ExpressJS, WS, Socket.io, OOP, HTML5, CSS3, JQuery ve Bootstrap ile İster Native İster Responsive mobil uygulama..!

Geliştirdiği her projeye yeni bir ürün yaratma felsefesiyle yaklaşan Saldemsoft ekibi, müşteri ihtiyaç analizini geliştirme sürecinin ayrılmaz ve sürekli devam eden bir parçası olarak kabul etmekte ve mobil cihaza özel, en etkili uygulamayı geliştirmektedir. 


Süreç

Saldemsoft Yazılım iş geliştirme uzmanları ile temas kurmanız ile istediğiniz yazılım çözümü için ilk adımı atmış olacaksınız. Aşağıdaki sıra ile iş uygulaması yapılarak sisteminize en uygun çözüm için çalışmalar gerçekleştirilmiş olur.

Analiz ve Projelendirme

Gereken çalışmalar için sisteminizin, işinizin, isteklerinizin analiz edilmesi ve bu konudaki dökümanların oluşturulması sürecidir. Yapılacak çalışmanın tüm detayları ile projelendirilmesinin ardından iş geliştirme sürecine girer.

Geliştirme

Analiz ve projelendirme sürecinde tüm detayları belirlenmiş olan çalışmanın database ve kodlama yapısı için en uygun mimari dizayn yapılarak en uygun ve esnek yapı oluşturulur. 

Test

Örnek uygulama için hazırlanan kodlarla proje detaylarının karşılaştırmalı bir şekilde test edilerek tüm verileri ile raporlandığı süreçtir. Test verileri sonucunda işin durumu gözden geçirilir ve en mükemmel sonuç elde edilinceye kadar bu böylece sürer.

Uygulama

Tüm testlerden olumlu sonuç alan uygulama en son güvenlik testleri ve güvenlik uygulaması entegrasyonu ile uygulamaya hazır hale getirilir. Hazır olan çalışma kurulum yapılmak üzere müşteriye entegre edecek ekibimize teslim edilir.

Store Kurulum

Uygulamanın müşteri sistemi ile entegre edilerek kurulması aşamasıdır. Sorunsuz bir kurulum için en üst düzeyde bilgi sahibi olan destek ekibi tarafından çalışmalar gerçekleştirilir.

Eğitim

Yazılımı kullanacak ekibe eğitim verecek uzman eğitim destek personeli gereken tüm bilgiyi ve desteği sunar.

Değerlendirme

Yapılan çalışmanın tüm yönleri ile değerlendirmesi yapılarak üretilen çözümlerin verimliliği raporlanır.

Optimizasyon

Gerekirse son ayarlamalar ve optimizasyon süreci ile yazılım çözümü en mükemmel hale getirilir.

Sürekli Destek ve Memnuniyet

Gereken destek için Saldemsoft Yazılım, tüm personeli, çözüm ortakları ve yetkili bayileri ile yanınızda olacaktır.